Горячая вакансия

Техник телекоммуникационных сетей в Чехию

Место работы-  вся Чешская Республика

Оплата труда высокая  от 120 грн в час чистыми. Средний заработок при загрузки 6 дней по 11 рабочих часов зарплата — 30000 грн.  и выше.

Жилье оплачиваться из зарплаты 2000 — 3000 грн в зависимости от размещения и условий жилья.

Трудовая деятельность

монтаж и обслуживание оптических и
телекоммуникационных сетей

монтаж и обслуживание оптической и металлической внутренней проводки

монтаж муфт на металлических кабелях

измерения параметров передачи оптических и кабельных сетей

монтаж технологии DSLAM

Требования к кандидатам

диплом или школа по электротехническим специальности (телекоммуникации, электротехника)

водительские права категории В — активный водитель( должен быть один на группу из 5 человек)

независимость, ответственность, активный подход, способность принимать быстрые решения и адаптироваться к рабочей нагрузке

коммуникативная личность, умение работать в команде

Что мы можем предложить вам\

Высокую оплату и карьерный рост в компании.

Дружную команду, которая поможет вам в работе,

работа с инновационными технологиями и новыми тенденциями в телекоммуникациях

возможность самореализации и профессионального роста в компании,

дружеское и профессиональное рабочую среду.

0

Автор публикации

не в сети 3 недели

Aerojobs

4
Комментарии: 15Публикации: 12Регистрация: 16-11-2018

3 комментария to “Монтажник телекоммуникационных сетей в Чехию”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Oleksandr - Апрель 11, 2019 Ответить

    Oleksandr Bilobrovyk

    Datum narození: 28. března 1980 (39 let)
    Telefon: +420 608782643, +380502241617
    E-mail: obilobrovyk@gmail.com
    Skype: abelobrovik

    Zkušenosti
    Softwarový inženýr
    od 08.2016 do 11.2017 (1 rok 3 měsíc)
    TOV «Tehkom — AV» (dřevo) http://www.tehkom-av.com
    Náplň práce: zajištění zdraví toho hardware a software pracovní stanice počítačů uživatele; Podpora klienta bankovní systém, 1C: Enterprise 8.3, «Účetnictví pro Ukrajinu», revize 1.2; «Mzdová a personální management pro Ukrajinu», revize 2.1., ArtZvit, Médoc, 1С: Zvit, specializovaný software pro dřevozpracující podnik 1С: enterprise Management Office ERP, MD (celní software); Práce s aktivní síťové zařízení (směrovače, přepínače, atd.); Konfigurace a Správa Windows 7/10 a Windows Server 2008, Správa služby Active Directory; Řízení systémů řízení přístupu a sledování videa; Rozhodnutí organizací telefonie, GSM brány, PBX; Podpora pro externí zařízení; uzavírání smluv, fakturace.

    Inženýr technické laboratoře (vzdálená práce)
    od 12.2015 09.2016 (9 měsíců)
    Společnost «Antiproblems» Švýcarsko. http://www.antiproblems.ch
    Záložní soubory (záložní) klientů; Instalace Windows 7 Home vyhrát, Win 7 Pro, Windows 7 Ultimate, Win 8 Win 8 Pro, Win 8 SL, Win 10, Win 10 Pro, Win 10 SL instalace a konfigurace jazyky: angličtina, francouzština, němčina, italština, ruské, španělské; Počítačové diagnostika, kompletní likvidace virů, nainstalujte všechny ovladače, instalace více než 20 programů, zrychlení počítače, optimalizace systému, přenést všechny zákazníky osobní údaje v profilu klienta.

    Hlavní specialista IT oddělení
    Od 03,2008 do 12.2015 (7 let, 9 měsíců)
    «Raiffeisen Bank Aval» (finanční) http://www.aval.ua
    Analýza a řešení mimořádných událostí vzniklých v průběhu fungování informačních systémů; zajištění zdraví to hardwarové a softwarové práce banky uživatelů; Správa ARM NBU, NBUMAIL, CEP, BranchPower softwaru podporují, Credilogic, podpora systému klienta s bankou, pracovat s aktivní síťové zařízení (směrovače, přepínače, atd.); Konfigurace a správa Windows XP/7/10 a Windows Server 2008; spravovat službu Active Directory. práce s HP OV Service Desk, systém údržby podpory ACS periferních zařízení; rozhodnutí organizací telefonního subsystému; provoz a údržba bankovních samoobslužné terminály (bankomaty, POS terminály a samoobslužných kiosků) zápis z technické dokumentace; uzavírání smluv; fakturování.

    Specialista na prodej výpočetní a kancelářské techniky
    s 06.2003 03.2008 (4 roky 9 měsíců)
    OOO «AMI» (komplexní řešení úkolů v oblasti automatizace podnikových procesů) http://www.ami.ua
    Náplň práce: hledání a udržení zákazníků; práce s klientem služby základní a udržování aktuální; jednání se zákazníky, vypracování obchodních návrhů a smluv; fakturaci; Vyhledávat a komunikovat s dodavateli; prodejní plány; udržování oběhu dokumentů v plné výši. podávání zpráv o výsledcích práce; poradenství a prodej výpočetní a kancelářské techniky, software.

    Laboratorní «výpočetní technika»
    od 09.2001 06.2003 (1 rok 9 měsíců)
    Černihiv státu Ústavu ekonomiky a managementu (vzdělávání) http://geci.stu.cn.ua/
    Náplň práce: Podporuje podpory hardwaru a softwaru (5 počítačových tříd); Konfigurace a podpora sítě.školení zaměstnanců
    Vzdělání
    Vyšší
    s 09.2002 na 08.2007
    Černihiv státní institut ekonomie a management, Podniková ekonomika, Černigov.
    Kvalifikace ekonom.
    Další vzdělání
    OOO «AMI» agentura marketingových výzkumů. školení pro účinné poradenství, semináře pro propagaci produktů.

    Profesní dovednosti
    Práce s počítačem
    Vysoké úrovni a komplexní znalosti o serveru počítače a zařízení. Správa lokálních sítí s Active Directory doménové struktury; Znalost síťových technologií a síťový hardware: HP/Compaq; MikroTik, Cisco, D-Link, TP-Link. Konfigurace služby WSUS, DNS, DHCP, WINS, POP, SMTP, GPO, vnitřní digitální PBX 3CX IP telefonie. Programovací jazyky HTML, Javascript, CSS, PHP, SQL-intermediate úroveň. Operační systémy: MS DOS, MS Windows 9 x, NT, 2000, XP, W7, 8.1, 10, Serveru 2003, MS SQL 2008, VMware, VirtualBox.
    Základy účetnictví. 1C: Enterprise Administration 8.3; Zkušenosti pro připojení periferních zařízení; Modulární opravy PC a servery.
    Systémy kontroly přístupu a CCTV je expert, použít nyní, 8 let zkušeností.
    Zkušenosti v oblasti velkoobchodní a maloobchodní prodej je expert, teď, 6 let zkušeností.

    Znalost jazyků
    Ukrajinské a ruské jazyky — v dokonalosti, angličtina — technická, čeština — studium v současné době.

    Další informace
    Ženatý; Driving licence kategorie B, С, D, má osobní auto; služební cesty jsou možné.
    Zodpovědný; schopnost rychlého učení; pozice aktivního života. Cílené na profesionální úrovni.

    0
    0
  2. Виктор - Май 17, 2019 Ответить

    Здравствуйте. Вакансия «Монтажник телекоммуникационных сетей в Чехию» ещё актуальна?

    0
    0
    0
    • Aerojobs - Май 17, 2019 Ответить

      Добрый день ! Актуально ! Может написать ваш номер чтобы Вас проконсультировать 😉 ))

      0